Реми у бокељском дербију на Солилима

Дерби деветог кола Друге омладинске лиге Црне Горе између Игала и Арсенала на Солилима у Игалу донио је занимљиву игру и подјелу бодова. Резлтат је 1:1. Домаће Игало је у већем дијелу сусрета било боље. Имало је више лопту у посједу.

Игало је повело у 4. минуту голом свог најбољег играча у досадашњем дијелу сезоне, Владимира Павловића. Фудбалери Арсенала изједначили су резултат у 57 минуту. Стријелац је био Матија Делић. Тим Игала којег је на овој утакмици водио помоћни тренер Крсто Перовић имао је прилику да тријумфује али je Никола Предовић био непрерцизан са бијеле тачке. Kоји тренутак раније оборен je Павловић па је судија Бојан Мирковић у 86. минуту досудио најстрожу казну а резервиста Игала, Предовић послао лопту високо изнад гола Петра Чавора.

Након првог дијела у првенству фудбалери Игала налазе се на првом  мјесту са 23 бода  други је Арсенал са 20 бодова. У наредном 10 колу на Солима Игало игра са екипом Јединства из Бијелог Поља.