ЖКК „Приморје“ и „Сеа Старс“ у финалу

У првом полуфиналном сусрету Ф4 који се одржава у Тивту, кошаркашице „Приморја“ су савладале „Олyмп“ из Никшића резултатом 75:33 (26:10; 21:3; 14:10; 14:10).

„Приморке“ су разиграном и доминантном игром успјеле да се пласирају у финале. Комплетна екипа је имала одговарајућу минутажу, а тренер Прга је већ у трећој четвртини повукао Булајић и Акшам из игре, како би их одмарао за финале.

Поене за „Приморје“ постигле су: Јелена Булајић 21, Љубе Андрић 12, Теодора Брковић 10, Лана Мијајловић 9, Сања Акшам 8, Ања Мандић 6, Антонија Козулић 5, Владана Пајовић 2, Марија Шћекић 2 поена. Допринос побједи дале су и Александра Драгићевић, Јана Јевтовић, Леа Газдић, Илијана Брковић, Марина Гајић и Душанка Девић.

У другом полуфиналном мечу домаћи „Сеа Старс“ је побиједио подгорички „БКМ“  резултатом 56:55 (9:14; 18:13; 11:15;18:13.)

Сутра се у 11:30 за треће мјесто боре „БКМ“ и „Олyмп“, а у финалу у 13:30 сати играју „Приморје“ и „Сеа Старс“.

ЛЕАВЕ А РЕПЛY

Плеасе ентер yоур цоммент!
Плеасе ентер yоур наме хере