„Зети“ шансе, „Игалу“ бодови

Фудбалери Игала побиједили су данас „Зету“ 1:0, у утакмици трећег кола Друге фудбалске лиге. Погодак за тријумф и славље домаћих донио је  Балша Радовић у 88. минуту и то у тренутку док је Игало играло са играчем мање јер је Дајевић искључен у 79. минуту.

Тим из Голубоваца имао је озбиљније шансе да поведе али је млади голман Александар Кулиновић, у три наврата, два пута код резултата 0:0 и једном  послије вођства домаћих, сачувао своју мрежу и допринио побједи и слављу „Игала.

„Игало“ са 7 бодова дијели прво мјесто са екипом „Младост“ из Доње Горице.

Остали резултати трећег кола:

Отрант Олимпик-Бокељ 1:2, Никшић-Грбаљ 2:1, Младост-Ком 1:0, Беране-Подгорица 1:0.

Табела: Игало и Младост (ДГ) по 7, Ком и Бокељ по 6, Беране и Грбаљ по 4,  Никшић 3, Подгорица 2, Отрант Олимпик и Зета по један бод.

У суботу, 3. септембра, у 4. колу играју: Подгорица-Игало, Бокељ-Грбаљ, Ком-Беране, Зета-Никшић и Отрант Олимпик-Младост ДГ.