ЗАВРШЕНА СЕНИОРСКА ЛИГА ЈУЖНЕ РЕГИЈЕ: ОРЈЕН БЕЗ БАРАЖА

Фудбалери Орјена побједили су, у последњем 27. колу Удружења клубова ФСЦГ група Југ, у Зеленици екипу Слоге из Бара резултатом 4:1.

Стријелци за Орјен били су Драган Ковачевић у 21, Ненад Вуксановић у 23. и 32. и Миљан Међедовић у 28 минуту. Гол за Слогу постигао је Марко Пецовић из пенала у 26 минуту.

У истом колу екипа Обилића је на свом терену у Суторини поражена од Хајдука (Бар) 3:1. Стријелци за госте били су: Алмин Балић у 35. и 39. минуту из пенала и Младен Ђукић у 89. минуту. Једини погодак за Обилић постигао је у надокнади времена Страхиња Иковић.

Остали резултати 27 кола: Будва – Слога Радовићи 5:0,Отрант Олимпик – Ловћен 2:1. У овом колу слободна је била екипа Цетиња, која је освојила прво мјесто и играће у баражу за пласман у Другу лигу са екипама Средње и Сјевене регије.

Коначни пласман у сезони 2020/21: Цетиње 61, Орјен 53, Будва 51, Отрант Олимпик 43, Обилић 36, Хајдук 31, Слога Радовић 18, Ловћен 13 и Слога (Стари Бар) 2 бода.