Za kadete STK „Novi“ pet medalja na prvenstvu Crne Gore u Podgorici

Na juče održanom prvenstvu Crne Gore u stonom tenisu za kadete u Podgorici mladi stonoteniseri iz kluba „Novi“ osvojili su pet medalja.

Milan Vučetić (10) osvojio je tri medalje. Prvo mjesto i zlatnu medalju sa samo jednim izgubljenim setom  Vučetić je osvojio u pojedinačnoj konkurenciji.  U dublu, zajedno sa klupskim drugom Urošem Mrkajićem (10) Vučetić je osvojio  treće mjesto. Treće mjesto i bronzana medalja Vučetiću je pripala i u miks dublu sa klupskom drugaricom Kalinom Božović (11).

Milan Vučetić od 29. aprila do 3. maja sa reprezentacijom Crne Gore učestvuje u Sarajevu na ETTU Youth Contender turniru koji se  nalazi u kalendaru Evropske stonoteniske federacije za uzrast od 13 do 15 godina. Reprezentaciju u glavni grad Bosne i Hercegovine vodi trener Saška Vuletić trener u klubu „Novi“. Član ženske reprezentacije Crne Gore na ovom turniru je i njena kćerka Kalina Božović.