Vladan Spaić ostaje u “Marseju”

Vladan Spaić, centar Vaterpolo reprezentacije Crne Gore, koji je zbog povrede pred put za Makarsku morao da odustane od daljih priprema za Svjetsko prvenstvo u Singapuru, okreće se klubskim obavezama. Bivši igrač “Jadrana” od 2020. godine je član francuskog prvaka, ekipe “Marsej”, čiji je trener naš Miloš Šćepanović.

Poznat po snažnoj igri i izraženom takmičarskom duhu, Spaić je brzo stekao poštovanje saigrača i trenera, dok ga navijači često ističu kao primjer posvećenosti i borbenosti, naveli su na sajtu “Marseja”, i najavili da će i u sezoni 2025/26 Vladan Spaić biti njihov član i učesnik Lige šampiona.

Pred ovim 28-ogodišnjakom je da što prije sanira povredu, nastavi karjeru u “Marseju” i da izbori reprezentativnu kapicu Crne Gore za Evropsko prvenstvo u januaru 2026. godine.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here