Висок пораз ФК “Игало” од “Сутјеске”; наставак припрема на Златибору

У трећој контролној утакмици пред одлазак на припреме, фудбалери “Игала” су јуче у Никшићу поражени од екипе “Сутјеске” 5:0.

Екипа Марка Шћепановића пружила је много бољу игру на стадиону “Крај Бистрице” него што резултат показује. У првом полувремену Бошко Дујовић је из слободног ударца погодио стативу, а у другом полувремену је Алдин Аџић, након сјајне акције у којој је успио да пређе голмана никшићана, умјесто мреже погодио пречку.

Стријелци за екипу тренера Миљана Радовића били су Аничић у 9. и 42, Калезић у 32. и 68. и Пићурић у 78. минуту.

У склопу припрема за почетак такмичења у Другој лиги, која стартује 10. августа, ФК  “Игало” од сутра ће десет дана боравити на Златибору.

На припреме у своју стару љетну базу путије 25 играча са пет чланова стручног штаба. Прву контролну утакмицу одиграће у уторак 23. јула са екипом “Вождовца”, која је суиперлигаша Србије. Познато је и да ће последњу утакмицу на припремама на Златибору херцегновски друголигаш одиграти са екипом “Златибора” из Чајетине.