Visok poraz FK “Igalo” od “Sutjeske”; nastavak priprema na Zlatiboru

U trećoj kontrolnoj utakmici pred odlazak na pripreme, fudbaleri “Igala” su juče u Nikšiću poraženi od ekipe “Sutjeske” 5:0.

Ekipa Marka Šćepanovića pružila je mnogo bolju igru na stadionu “Kraj Bistrice” nego što rezultat pokazuje. U prvom poluvremenu Boško Dujović je iz slobodnog udarca pogodio stativu, a u drugom poluvremenu je Aldin Adžić, nakon sjajne akcije u kojoj je uspio da pređe golmana nikšićana, umjesto mreže pogodio prečku.

Strijelci za ekipu trenera Miljana Radovića bili su Aničić u 9. i 42, Kalezić u 32. i 68. i Pićurić u 78. minutu.

U sklopu priprema za početak takmičenja u Drugoj ligi, koja startuje 10. avgusta, FK  “Igalo” od sutra će deset dana boraviti na Zlatiboru.

Na pripreme u svoju staru ljetnu bazu putije 25 igrača sa pet članova stručnog štaba. Prvu kontrolnu utakmicu odigraće u utorak 23. jula sa ekipom “Voždovca”, koja je suiperligaša Srbije. Poznato je i da će poslednju utakmicu na pripremama na Zlatiboru hercegnovski drugoligaš odigrati sa ekipom “Zlatibora” iz Čajetine.