ВАТЕРПОЛО: УБЈЕДЉИВА ПОБЈЕДА ЈАДРАНА

У другом колу квалификационог турнира за Лигу шампиона ватерполисти Јадрана остварили су убједљиву побједу над литванским Жаибасом 25:9.

Од почетка утакмице ватерполисти Јадрана кренули су силовито и први четвртину добили са 8:1. И другу четвртину су рјешили у своју корист резултатом 7:3, па је резултат на половини утакмице износио 15:4.

У трећем периоду првог голмана Ђуровића замјенио је млади Илија Радовић. У трећем периоду игра је била изједначена, а у четвртој поново доминација Јадрана, па је коначан резултат износио 25:9.

Најефикаснији у тиму са Шквера био је Данило Радовић који је постигао пет голова, а пратио га је Матија Сладовић са четири. По два су постигли Димитрије Обрадовић, Јован Вујовић, Лука Муришић, Матеј Чарај, Марко Петковић, Урош Вучуровић и Мартин Гардашевић. По гол постигли су Давид Стевовић и Василије Радовић.