ВАТЕРПОЛО: ПОБЈЕДА ЈАДРАНА У КОТОРУ

Ватерполисти Јадрана дошли су до  треће узастопне побједе у шампионату Црне Горе  савладавши у гостима Приморац у дербију кола 8:6 (2:2 1:2, 2:1, 3:1). Почетак утакмице је обиљежила игра у серијама да би  прва дионица била завршена неријешено 2:2 .У другој четвртини водили су домаћи 3:2 и 4:2. У другом полувремену  гости са Шквера преокренули су резултат. Успјели су серијом 2:0 да поново дођу до предности. Домаћи су смогли снаге да изjeдначе на 5:5 али Јадран  серијом 3:0  у последњој четвртини  стигао је  и до тријумфа. Ватерполисти Јадрана су били одлични у игри са играчем мање. Млади репрезентативац Данило Радовић био је сјајан и предводио је свој тим са четири постигнута поготка. Остали стријелци за Јадран: Марко Петковић 2, Матеј Чарај и  Јован Вујовић по гол. Одличан на голу је био Дарко Ђуровић са девет одбрана. Стријелци за Приморац: Марко Гопчевић и Душан Матковић по 2, Вук Драшковић и Петар Вујошевић по гол.

У другој утакмици трећег кола Будва је као гост у Котору побједила Катаро 8:7. Пласман:  Јадран 9, Приморац 6, Будва 3 и  Катаро без бодова.

У 4. колу 9. фебруара играју: Будва-Јадран, Катаро-Приморац.