Компанија Цунгу, која је прије 20 година отворила своју прву продавницу у Херцег Новом, у Мељинама, ускоро отвара Цунгу Центар у Игалу, у Суторини, одмах поред ХДЛ тржног центра.
Овај центар, са површином од 2 600 м² на једном спрату, доноси најновији схоппинг доживљај у региону. Асортиман обухвата све што вам треба за домаћинство, текстил, намјештај, технику, расвјету, башту, декорацију, играчке, као и опрему за хотеле, ресторане и апартмане. Све ово по најбољим цијенама на тржишту!
Након више од двије деценије успјешног пословања и сталног раста, компанија Цунгу одлучила је инвестирати више од 3.5 милиона еура у изградњу овог модерног центра, чиме се доприноси и економији локалне заједнице. 90% извођача радова током изградње били су локалне фирме, што додатно оснажује нашу повезаност са заједницом и доприноси развоју локалне привреде. Поред тога, отварањем центра запослено је 40 нових радника из локалног становништва.
Наш најмодернији продајни концепт нуди 25.000 артикала савршено изложених на јединственом простору, а посјетиоци могу уживати и у великом паркингу са 50 мјеста.
Поводом отварања Цунгу Центра, планирамо велики попуст на све артикле! Не пропустите прилику да први истражите наш богат асортиман и уживате у невјероватним цијенама.
Цунгу Центар отвара своја врата у фебруару, а ми се радујемо што ћемо постати дио ваше свакодневице!
ПР текст