У три минуте два гола фудбалера Игала против екипе Kома

архива РТХН

Другом везаном побједом фудбалери „Игала“ у 30. колу Друге лиге на свом терену створили су лијепе предуслове да на вријеме обезбиједе опстанак у Другој лиги. Одлука о побједнику у дербију зачеља са екипом Kома из Подгорице 2:0 је услиједила у другом полувремену, када су стријелци били Синиша Станисавић у 73. и Аргентинац Нелсон Kордобa у 76. минуту.

Домаћи тим имао је пар шанси, док гости са Златице су имали одличну прилику у 12. минуту, али је нису искористили. Остали резултати овог кола: Искра-Бокељ 0:2, Грбаљ-Отрант Олимпик 0:4,Интернационал-Подгорица 1:4, Ловћен-Беране 0:0.

Табела: Бокељ 68, Отрант Олимпик 66, Подгорица 49 (-1),Грбаљ 42, Игало 37, Ловћен 36, Искра 32, Kом 29 (-1), Интернационал 28, Беране 22.

У 31. колу 24. априла играју Интернационал-Игало, Бокељ-Kом, Подгорица –Грбаљ, Отрант Олимпик-Ловћен, Беране-Искра.