Туризам
У Херцег Новом мање гостију него у исто вријеме прошле године

У Херцег Новом према подацима градске Туристичке организације борави 18.664 гостију, што је за 173 мање у односу на исти дан прошле године.
Највећи број гостију је у приватном смјештају 12.124, потом у хотелима је 6 499. У ауто камповима је 41 страни гост.
Од пријављених гостију 17 881 је страни, а 783 домаћих, саопштено је из Туристичке организације.





Непријављених гостију бар 30-40 % засто, јер и поред законских обавеза многи нијесу регистровани. Засто? Корупција? Како несметано изадју из земље кад нијесу регистровани и платили борависну таxу?
Очито портали на државном нивоу под контролом власти не пишу истину!??