Спорт

ТРИ МЕДАЉЕ ЗА КАРАТИСТЕ ШОТОКАН КЛУБА У ПОДГОРИЦИ

Каратисти Шотокан клуба из Херцег Новог на 42. Купу одлобођења Подгорице, који су  организовали КК Будућност и Карате савез Црне Горе, освојили су једну златну и двије бронзане медаље.

Златну медаљу освојила је Марија Тешић у борбама за 2008. годиште до 54 кг, док су бронзане припале Маши Бошковић за 2008. годиште до 44 кг и Саши Церовини за 2009. годиште до 50 кг. Ивана Видојевић у катама у јуниорској конкуренцији наступ је завршила у првом кругу.

Турнир у главном граду окупио је 805 такмичара, односно 42 клуба из девет држава.

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Бацк то топ буттон