Сигурно Игало у Рожајама

Фудбалери Игала, иако некомплетни и без шефа стручног штаба Марка Шћепановића који је са овом утакмицом одрадио казну од немогућности да сједи на клупи херцегновског друголигаша из прошле, сезоне били су сигурни на првом гостовању у новом првенству и у другом колу Друге лиге побједили у Рожајама домаћи Ибар 2:0.

Екипа коју је са клупе водио Дејан Б. Перовић је све ријешила у првом полувремену. Мрежу новог друголигаша прво је погодио  Бошко Дујовић у 32. минуту. Побједу и бодове  са Сјевера Црне Горе потврдио је Никола Косић. Чврстом одбраном и са још пар створених шанси годсти из Херцег Новог  могли су до још убједљивије побједе али  ово рутинско одрађивање посла је добра најава за III коло и утакмицу са Искром Даниловград у недељу 25 августа.