Sedam medalja džudistima “Igala” u Dubrovniku

Članovi Džudo kluba “Igalo” su minulog vikenda na Otvorenom  prvenstvu Dubrovačko-nervetanske županije “Dubrovnik 2024” u konkurenciji 300 takmičara iz regiona osvojili sedam medalja – dvije zlatne, tri srebrne i dvije bronzane.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Mihaila Kokot za uzrast do 14  godina u kategoriji do 48 kilograma i Vuk Andrić za uzrast do 14 godina u kategoriji do 55 kilograma.

Druga mjesta i srebrne medalje su osvojili: Marko Milinić u konkurenciji do 12 godina u kategoriji do 38 kilograma, Mitar Kokot u konkurenciji do 14 godina u kategoriji do 60 kilograma i Nikolina Kokot u konkurenciji djevojčica uzrasta do 16 godina u kategoriji do 57 kilograma.

Treća mjesta iz bronzane medalje za Džudo klub “Igalo” su za uzrast do 14 godina osvojili Jovan Nikitenko u kategoriji do 42 kilograma i Luka Milošev u kategoriji do 60  kilograma.