Remi u bokeljskom derbiju na Solilima

Derbi devetog kola Druge omladinske lige Crne Gore između Igala i Arsenala na Solilima u Igalu donio je zanimljivu igru i podjelu bodova. Rezltat je 1:1. Domaće Igalo je u većem dijelu susreta bilo bolje. Imalo je više loptu u posjedu.

Igalo je povelo u 4. minutu golom svog najboljeg igrača u dosadašnjem dijelu sezone, Vladimira Pavlovića. Fudbaleri Arsenala izjednačili su rezultat u 57 minutu. Strijelac je bio Matija Delić. Tim Igala kojeg je na ovoj utakmici vodio pomoćni trener Krsto Perović imao je priliku da trijumfuje ali je Nikola Predović bio neprercizan sa bijele tačke. Koji trenutak ranije oboren je Pavlović pa je sudija Bojan Mirković u 86. minutu dosudio najstrožu kaznu a rezervista Igala, Predović poslao loptu visoko iznad gola Petra Čavora.

Nakon prvog dijela u prvenstvu fudbaleri Igala nalaze se na prvom  mjestu sa 23 boda  drugi je Arsenal sa 20 bodova. U narednom 10 kolu na Solima Igalo igra sa ekipom Jedinstva iz Bijelog Polja.