Remi, poraz i pobjeda mladih fudbalera Igala

U subotu i u nedelju  igrano je 8. kolo Druge omladinske fudbalske lige. Lider Igalo u Rožajama igrao je nerješeno 0:0 sa domaćim Ibrom. Ovo je prvi remi  u prvenstvu ekipe Dejana Perovića. Vladimir Pavlović u ovoj utakmici koja je igrana po hladnom vremenu u 28. minutu nije iskoristio penal. Golman Danis  Muković odbranio njegov šut.

U derbiju 8. kola Kadetske fudbalske lige juče  u Radanovićima  igrala su dva vodeća tima. Fudbaleri Igala poraženi su od Grblja 5:2. Strijelci za Grbalj bili su: Nikola Vukoje u 5.,Nemanja Kljajević u 44.,Petar Radoman u 67., Ognjen Babić u 69. i Marko Glendža u 72. minutu iz penala.

Strijelac za Igalo bili su: Todor Šijačić u 25. i 61. minutu. Ekipa Grblja je vodeća sa 24. boda, a Igalo sa 18 bodova nalazi se na 5 mjestu.

U 8. kolu Prve pionirske lige Crne Gore fudbaleri Igala pobijedili su u nedelju  na Solilima ekipu Lovćena 2:1 golovima  Matije Bjeletića u 13. i Filipa Simovića u 23. minutu. Gol za Lovćen postigao je Blažo Martinović iz penala u 65 minutu.

Pioniri Igala sa 13 bodova nalaze se na 5. mjestu. U narednom kolu igraju u Radanovićima sa ekipom Grblja.