Реми, пораз и побједа младих фудбалера Игала

У суботу и у недељу  играно је 8. коло Друге омладинске фудбалске лиге. Лидер Игало у Рожајама играо је нерјешено 0:0 са домаћим Ибром. Ово је први реми  у првенству екипе Дејана Перовића. Владимир Павловић у овој утакмици која је играна по хладном времену у 28. минуту није искористио пенал. Голман Данис  Муковић одбранио његов шут.

У дербију 8. кола Кадетске фудбалске лиге јуче  у Радановићима  играла су два водећа тима. Фудбалери Игала поражени су од Грбља 5:2. Стријелци за Грбаљ били су: Никола Вукоје у 5.,Немања Кљајевић у 44.,Петар Радоман у 67., Огњен Бабић у 69. и Марко Гленџа у 72. минуту из пенала.

Стријелац за Игало били су: Тодор Шијачић у 25. и 61. минуту. Екипа Грбља је водећа са 24. бода, а Игало са 18 бодова налази се на 5 мјесту.

У 8. колу Прве пионирске лиге Црне Горе фудбалери Игала побиједили су у недељу  на Солилима екипу Ловћена 2:1 головима  Матије Бјелетића у 13. и Филипа Симовића у 23. минуту. Гол за Ловћен постигао је Блажо Мартиновић из пенала у 65 минуту.

Пионири Игала са 13 бодова налазе се на 5. мјесту. У наредном колу играју у Радановићима са екипом Грбља.