REMI PIONIRA „OBILIĆA“ I „BOKELJA“

U 12. kolu Udruženja FSCG- grupa Jug, pioniri “Obilića” su juče na svom terenu u Igalu igrali nerješeno 1:1 sa ekipom “Bokelja“ iz Kotora. Intersantnno je da je domaći igrač Mihailo Živaljević u 16. minutu postigao autogol, da bi se malo kasnije iskupio izjednačujućim pogotkom u 24. minutu.

Poslije ovog remija ekipa “Obilića” se nalazi na 9. mjestu sa 10 bodova u konkurenciji 12 ekipa, a u narednom kolu u nedelju, u derbiju začelja, igra u Ulcinju sa ekipom “Otrant Olimpika“.

U ovom kolu pioniri “Igala” su na gostovanju pobijedili “Petrovac” 6:2. Strijelci za Igalo: Danilo Bubanja u 27. i 60. minutu, Srđan Lero u 41. i Danilo Božović u 51,56. i 58. minutu. Oba gola za “Petrovac” je postigao Matija Zejak u 19. i 21. miunutu. ”Pomorac” iz Bijele je poražen u gostima od “Budve“ visokim rezultatom 12:0. Ostali rezultati ovog kola: „Grbalj“ – „Arsenal“ 2:4, „Hajduk“ (Bar) – „Otrant Olimpik“ 0:3.

U ovom kolu pjetlići “Igala” su u gostima bili bolji od “Petrovca” 6:0. Strijelci za “Igalo”: Damjan Vasiljević u 16, Ognjen Pavićević 17, Petar Kosić 25, Vuk Pavićević i Ljubomir Radulović u 51. minutu.

Pjetlići “Orjena” su na svom terenu u Zelenici igrali nerješeno 2:2 sa „Bokeljem“. Poslije vođstva “Orjena “ golovima Luke Kapisode u 3. i Balše Pešića u 39. minutu rezultat je izjednačio Nemanja Kljajević u 45. i 50. minutu. „Pomorac“ je poražen u gostima od “Budve” 5:0. Ostali rezultati ovog kola: „Grbalj“ – „Arsenal“ 5:2, „Hajduk“ – „Akademija“ (Ulcinj) 0:9. Utakmice „Lovćen“ –“Mornar“ u obje konkurencije biće odigrane kasnije.

U 13. kolu za pionire u nedelju igraju: „Igalo“ – „Budva“, „Pomorac“– „Mornar“, „Otrant Olimpik“ – „Obilić“, „Bokelj“ – „Grbalj“, „Arsenal“ – „Petrovac“ i „Hajduk“ – „Lovćen“. U konkurenciji pjetlića rivali su isti, izuzev para „Akademija“ (Ulcinj) – „Orjen“.