РЕМИ ПИОНИРА „ОБИЛИЋА“ И „БОКЕЉА“

У 12. колу Удружења ФСЦГ- група Југ, пионири “Обилића” су јуче на свом терену у Игалу играли нерјешено 1:1 са екипом “Бокеља“ из Котора. Интерсантнно је да је домаћи играч Михаило Живаљевић у 16. минуту постигао аутогол, да би се мало касније искупио изједначујућим поготком у 24. минуту.

Послије овог ремија екипа “Обилића” се налази на 9. мјесту са 10 бодова у конкуренцији 12 екипа, а у наредном колу у недељу, у дербију зачеља, игра у Улцињу са екипом “Отрант Олимпика“.

У овом колу пионири “Игала” су на гостовању побиједили “Петровац” 6:2. Стријелци за Игало: Данило Бубања у 27. и 60. минуту, Срђан Леро у 41. и Данило Божовић у 51,56. и 58. минуту. Оба гола за “Петровац” је постигао Матија Зејак у 19. и 21. миунуту. ”Поморац” из Бијеле је поражен у гостима од “Будве“ високим резултатом 12:0. Остали резултати овог кола: „Грбаљ“ – „Арсенал“ 2:4, „Хајдук“ (Бар) – „Отрант Олимпик“ 0:3.

У овом колу пјетлићи “Игала” су у гостима били бољи од “Петровца” 6:0. Стријелци за “Игало”: Дамјан Васиљевић у 16, Огњен Павићевић 17, Петар Косић 25, Вук Павићевић и Љубомир Радуловић у 51. минуту.

Пјетлићи “Орјена” су на свом терену у Зеленици играли нерјешено 2:2 са „Бокељем“. Послије вођства “Орјена “ головима Луке Каписоде у 3. и Балше Пешића у 39. минуту резултат је изједначио Немања Кљајевић у 45. и 50. минуту. „Поморац“ је поражен у гостима од “Будве” 5:0. Остали резултати овог кола: „Грбаљ“ – „Арсенал“ 5:2, „Хајдук“ – „Академија“ (Улцињ) 0:9. Утакмице „Ловћен“ –“Морнар“ у обје конкуренције биће одигране касније.

У 13. колу за пионире у недељу играју: „Игало“ – „Будва“, „Поморац“– „Морнар“, „Отрант Олимпик“ – „Обилић“, „Бокељ“ – „Грбаљ“, „Арсенал“ – „Петровац“ и „Хајдук“ – „Ловћен“. У конкуренцији пјетлића ривали су исти, изузев пара „Академија“ (Улцињ) – „Орјен“.