Реми Игала на стадиону Доња Горица

Фудбалери Игала играли су нерјешено 1:1 у 10. колу Друге фудбалске лиге на ДГ арени са домаћом Подгорицом.

На изненађење свих послије контакта Аргентинца Нелсона Кордобе са лоптом, судија Милош Савовић показао је на пенал за домаће а сигуран реализатор био је бивши играча Игала Војин Јекнић. Минут касније одличан продор Колумбијца Фавера Рамиреза зауставио је испред гола домаћих руком Јекнића али судија Савовић није досудио казнени ударац за госте. Четири минута касније непрописно је Огњен Батровић  зауставио Јасмина Муховића али ни овог пута пиштаљка судије Савовића се није се огласила.

У другом дијелу Игало је заиграло још офанзивније и у 50 минуту евроголом Јован Поповић је погодио мрежу голмана Петра Бобичића. До краја сусрета било је пар обостраних шанси али без промјене резултата.

Остали резултати 10 кола: Ибар-Грбаљ 0:1, Искра-Младост 0:3, Ком –Рудар 1:0.  У овом колу слободан је био Ловћен.

Табела: Младост 19, Ловћен и Рудар по 14, Игало 13, Подгорица и Грбаљ  по 11, Ибар 9, Искра 7  и Ком 5 бодова.  У 11. колу 6 октобра играју: Игало-Ибар, Грбаљ-Искра,Рудар-Подгорица и Младост-Ловћен. У овом колу слободна је екипа Кома.