Спорт

ПРВА МЕДАЉА ЗА НОВЉАНЕ НА БАЛКАНСКОМ КАРАТЕ ПРВЕНСТВУ

Данас је у Поречу почело Балканско првенство у каратеу у конкуренцији сениора, ветерана и млађих узрасних категорија, на којем до недеље наступа и црногорска репрезентација са 109 такмичара. У њеном саставу су и такмичари “Шотокан” клуба из Херцег Новог, док су изостали такмичари карате клуба  “Бијела” због недостатка средстава.

Првог дана на Балканском првенству такмичарка „Шотокана“ Зоја Себа је освојила треће мјесто и бронзану медаљу у конкуренцији старијих пионирки за 2010. годиште – борбе у категорији до 44 кг.

Сутра и у недељу на Балканском првенству у Поречу наступају и преостала три члана КК „Шотокан“:  Немања Гецај, Бошко Матовић и Радован Ђуровић.

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Бацк то топ буттон