Претежно сунчано или мало до умјерено облачно. У другом дијелу дана повремено више облака, локално уз краткотрајну кишу или пљусак са грмљавином. Вјетар углавном слаб до умјерен промјенљивог смјера. Највиша дневна температура ваздуха од 21 до 32 степена.
СТРУЈА
Због планираних радова на мрежи без напајања електричном енергијом данас ће од 07:30 до 18 сати бити Сушћепан, а од 08 до 16 Камено, Мокрине, Крушевице, Врбањ, Жлијеби, Убли.
АУТОБУСКА СТАНИЦА
Аутобуски саобраћај одвија се по реду вожње. У Херцег Нови овога јутра стигао је за сада само Јадран експрес Котор из Београда. Током јутра очекују се доласци превозника Озлем из Лесковца, Банбус, Ласта и Озлем из Београда, Блу лајн из Новог Сада, Ниш експрес из Ниша, Божур и Ленс из Суботице, Југопревоз Гацко из Требиња и Јадран експрес Котор из Дубровника.
Редом вожње предвиђени су поласци Озлема који је у 7 кренуо за Београд, Центротранс за Сарајево полази у 8:35, за Дубровник Божур у 9:30, а Јадран експрес у 11:10, Југопревоз Гацко за Требиње у 12:10. У послијеподневним и вечерњим терминима предвиђени су поласци превозника за градове у Србији.
АЕРОДРОМИ ЦРНЕ ГОРЕ
Са тиватског аеродрома за данас је најављено 18 летова, од тога је пет за Београд у 7:30, 8:25, 15:20, 16:10 и 18:45 сати, као и летови за Луксембург, Истанбул (два), Ригу, Јереван, Лондодн (два), Берлин, Тел Авив (три), Варшаву и Париз.
Са подгоричког аеродрома планирано је 27 летова, од тога за главни град Србије пет у 07:30, 08:10, 15:15, 18:30 и 22:05, као и за Хамбур, Беч (два), Истанбул (четири), Вроцлав, Париз, Катовице, Познањ, Меминген, Лондон, Варшаву (два), Мастрихт, Краков, Измир, Гдањск, Атину и Катанију.
АМСЦГ
Саобраћај се одвија без ванредних ограничења на већини путних праваца у земљи. Из АМСЦГ апелују на возаче да вожњу прилагоде условима на путу и поштују саобраћајне прописе на мјесту извођења радова.
Наредба о привременој забрани саобраћаја свих категорија возила на одређеним путним правцима
Интензитет саобраћаја је умјерен. Током дана се очекује појачана фреквенција возила на већини путних праваца у земљи.
У протекла 24 сата на путевима у земљи догодила се 21 саобраћајна незгода у којима је једна особа нажалост погинула, пет је задобило теже, а девет лакше повреде.
Прилагодите брзину условима на путу и возите пажљиво, а ми вам желимо срећан пут.




