ПОРАЗ ИГАЛА У БЕРАНАМА

Фудбалери Игала поражени су данас у гостима од екипе Берана у 23. колу Друге црногорске фудбалске, лиге минималним резултатом 1:0.

Једини погодак на мечу постигао је Вук Вулевић у 31. минуту утакмице из слободног ударца.

Игало је лоше ушло у меч, али утисак је поправљен у другом полувремену. Перовић је имао 100% шансу, коју није успио да искористи. Андрија Вујичић могао је да изједначи, али његов одличан шут зауставила је пречка.

Гости су доминирали само током првог дијела меча, али то је било довољно за један гол у мрежи Давида Бјелице.

Након 23 одиграна кола изабраници Игора Раичевића налазе се на 6. позицији на табели са 31 освојеним бодом. Лидер је Јединство са 55. У наредном, 24. колу, Игало ће на Солилима дочекати екипу Цетиња. Меч је на програму у суботу, 26. марта, а почетак је заказан за 17 сати.