Pobjeda košarkaša Primorja

Košarkaši Primorja ostvarili su pobjedu na svom parketu protiv Mornara iz Bara u okviru 18. kola Prve lige.

Izabranici Zorana Todorovića slavili su rezultatom 87-76, po četvrtinama 24-19, 23-16, 24-24, 16-17.

Novljani su vodili tokom cijelog susreta u pojedinim trenucima ta prednost je iznosila i 15 poena.

-Zadovoljan sam igrom svojih momaka. Presudila je dobra odbrana, koja je došla nakon odličnog rada. Naš najveći nedostatak je centarska pozicija, na kojoj je večeras odličan bio Obradović. Što se tiče meča sa Sutjeskom u narednom kolu, očekujem da ćemo pružiti dobar otpor favorizovanom sastavu iz Nikšića, rekao je trener Primorja Zoran Todorović.

Gosti iz Bara imaju mlad i perspektivan sastav, ali koji u ovom trenutku nije ravnopravan protivnik ekipi iz Herceg Novog.

-Meč je prelomila naša loša igra u prvom poluvremenu. Moji momci nisu ispoštovali dogovor iz svlačionice.

U drugom poluvremenu smo mnogo bolje otvorili ali nije bilo dovoljno za pobjedu, rekao je nakon meča trener gostujućeg sastava Ivan Jelinić.

U narednom kolu košarkaši Primorja gostuju ekipi Sutjeske u Nikšiću.