Bronza za pionirke Primorja

Na Prvenstvu Crne gore za uzrast pionirki košarkašice Primorja osvojile su treće mjesto, odnosno bronzanu medalju. One su u finalu završnog turnira u Nikšiću bile bolje od ekipe Si Stars (Tivat) 68:49.

Duel nije donio previše neizvjesnosti jer su djevojčice  trenera Dragana Prge  kontrolisale dešavanja na terenu, od početka do kraja meča.

Pobjednik turnira je ekipa Budućnosti  koja je u finalu pobjedila Nikšićki Olimp 77:65.

Prvog dana šampionska ekipa Budućnosti u polufinalu  je pobjedila Primorje 75:62.

Pehare i medalje najboljima uručile su Nataša Popović, bivša košarkašica i Željka Ratković, članica UOKSCG.

Treće mjesto i bronzanu medalju za Primorje osvojile su Anja Adžić, Sanja Đurović, Ksenija Ercegović, Jovana Antunović, Sara Šćekić, Sara Veljić, Laura Benusi  i Tamara Šćekić. Trener ekipe Dragan Prga.