Перовићеви први бодови са сениорима, Игало добило Грбаљ

ФК Игало

У бокељском дербију 6. кола Друге фудбалске лиге Игало –Грбаљ данас су на Солилима захваљујући бољој игри у другом полувремену побједили фудбалери Игала 2:1 (0:0). Овом побједом нови тренер  Дејан Перовић освојио је прве бодове са сениорима јер је у прошлом колу дебитовао на клупи Игала против Бокеља у Котору.

Фудбалери Грбља у првом дијелу утакмице више су били у посједу лопте са двије  изгледне шансе за погодак. Тек  што је почело друго полувријеме Андрија Вујичић довео је свој тим у вођство. Три минута касније Милован Илић био је у прилици да дуплира предност је голман Видоје Поповић укротио добар шут домаћег нападача.

У 73. минуту гости су изједначили, а стријелац је био Милан Дамјановић. Одлука о победнику  пала је са пенала. Сигуран реализатор је био искусни  Стефан Вицо, пошто су гости на Вујичићу скривили прекршај  за шут са бијеле тачке. До краја сусрета гости су појачали напад у жељи да изједначе али промјене резултата није било.

Игало је сакупило 12 бодова и зависно од утакмице Бокељ-Беране  која се игра у вечерњем термину зависи да ли ће послије овог кола бити на првој или другој позицији.

У наредном 7. колу Игало 17. септембра гостује екипи Берана.