Omladici Igala pobijedili Jezero

U drugom kolu Omladinske fudbalske lige Crne Gore omladinci FK Igalo 1929, odličnom igrom posebno u drugom poluvremenu, pobjedili su na svom terenu ekipu Jezera iz Plava 2:0 (0:0).

Strijelci za ekipu Dejana R. Perovića su: Vladimir Pavlović u 53. i Rajko Bijelić u 86. minutu iz  penala.

Ostali rezultati ovog kola: Arsenal – Jedinstvo 4:2, Adria – Bokelj 2:3, Zabjelo – Otrant Olimpik 8:2. Danas igraju Ibar – OFK Titograd.

Tabela: Arsenal, Bokelj i Igalo po 6 bodova, Zabjelo, OFK Titograd (-1), Jezero, Adrija, Ibar(-1), Jedinstvo i Otrant Olimpik bez bodova.

U trećem kolu, 24. avgusta, fudbaleri Igala u bokeljskom derbiju igraju u  Kotoru sa Bokeljom. U ostalim mečevisa sastaju se: Jezero – Arsenal, Jedinstvo – Ibar, Otrant Olimpik – Adrija i OFK Titograd – Zabijelo.