Nova tri boda Igala za vrh tabele

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 4. kola 2.CFL ekipu Internacionala iz Podgorice rezultatom 2:1.

Pred svojom publikom, Igaljani su zasluženo slavili protiv kvalitetne ekipe Internacionala i upisali nova tri boda.

Već u 2. minutu velika šansa za Igaljane. Šutirao je brzonogi Marko Stanković, a bravuroznom intervencijom gostujući čuvar mreže Internacionala, Milovan Vujisić spasio je siguran pogodak.

U 5.minutu kiks u odbrani iskusnog Miloša Radulovića umalo u gol da pretvori napadač Igaljana, Stefan Čobeljić.

U 16.minutu gosti stižu do prednosti, a gol je postigao japanski internacionalac Haruka Kimura.

U 30. minutu u kaznenom prostoru gostiju oboren je Agustin Kordoba, a siguran realizator sa bijele tačke bio je Stefan Vico.

Nakon odlične akcije, Igaljani su u 35. minutu došli do potpunog preokreta, a svoj drugi pogodak u ovoj sezoni postigao je napadač Stefan Čobeljić.

-Čestitam gostujućoj ekipi na fer i korektnoj ugri. Čestitam mojim momcima koji su još jednom pokazali karakter. Idemo dalje, slijedi nam duel protiv Bokelja, rekao je nakon susreta trener domaćeg sastava Petar Gušić.

U ostalim susretima 4. kola postignuti su slijefeći rezultati.

Lovćen – Otrant 0-0

Grbalj – Podgorica 2-2

Iskra – Berane 1-0

Kom – Bokelj 1-1

Nakon ovog kola FK Igalo je prvi na tabeli sa 9 osvojenih bodova, Otrant i Bokelj sakupili su po 8.