Нова три бода Игала за врх табеле

Фудбалери Игала 1929 савладали су у сусрету 4. кола 2.ЦФЛ екипу Интернационала из Подгорице резултатом 2:1.

Пред својом публиком, Игаљани су заслужено славили против квалитетне екипе Интернационала и уписали нова три бода.

Већ у 2. минуту велика шанса за Игаљане. Шутирао је брзоноги Марко Станковић, а бравурозном интервенцијом гостујући чувар мреже Интернационала, Милован Вујисић спасио је сигуран погодак.

У 5.минуту кикс у одбрани искусног Милоша Радуловића умало у гол да претвори нападач Игаљана, Стефан Чобељић.

У 16.минуту гости стижу до предности, а гол је постигао јапански интернационалац Харука Кимура.

У 30. минуту у казненом простору гостију оборен је Агустин Kордоба, а сигуран реализатор са бијеле тачке био је Стефан Вицо.

Након одличне акције, Игаљани су у 35. минуту дошли до потпуног преокрета, а свој други погодак у овој сезони постигао је нападач Стефан Чобељић.

-Честитам гостујућој екипи на фер и коректној угри. Честитам мојим момцима који су још једном показали карактер. Идемо даље, слиједи нам дуел против Бокеља, рекао је након сусрета тренер домаћег састава Петар Гушић.

У осталим сусретима 4. кола постигнути су слијефећи резултати.

Ловћен – Отрант 0-0

Грбаљ – Подгорица 2-2

Искра – Беране 1-0

Ком – Бокељ 1-1

Након овог кола ФК Игало је први на табели са 9 освојених бодова, Отрант и Бокељ сакупили су по 8.