Лидеру бод у Мурину

Лидер Друге омладинске фудбалске лиге ФК Игало данас је као гост на стадиону ФК Полимље у 11. колу играо нерјешено 2:2 са екипом Језеро из Плава која је на  новоиграђеном терену у Мурину била домаћин.

Екипа из Плава је два пута имала предност. Домаћи су повели у 27. минуту голом Сенида Вучетовића, а изједначио је у 53. минуту Урош Ченић из пенала.  Домаћи су поново стекли предност у 75. минуту голом Имрана Реџепагића. Само два минута касније екипа Дејана Р. Перовића је изједначила, а бод је донио погодак Благоја Узуновског у 77. минуту.

Нако овог некомплетног кола Игало држи лидерску позицију са 27 бодова. У наредном 12. колу 3. новембра на Солилила дочекују у бокељском дербију екипу Бокеља из Котора.