KOŠARKA: PRIMORJE NAKON DRAME BOLJE OD TEODA

Košarkaši Primorja ostvarili su četvrtu vezanu pobjedu, pošto su u zaostalom meču 12. kola prve A muške košarkaške lige u Sportskom centru savladali tivatski Teodo rezultatom 85:83, po četvrtinama 21:25, 24:19, 22:22, 18:17.

Tivćani su bolje ušli u meč i prvi četvrtinu riješili u svoju korist, ali su izabranici Rajka Krivokapića uspjeli da stignu rivala.

U meču kojeg je do kraja karakterisala rezultatska klackalica, Novljani su bili smireniji i hladnije glave priveli utakmicu kraju u svoju korist.

Raspoloženi su bili Markiz Mozli sa 27 i Slobodan Miljanić sa 24 postignuta poena, Zoran Vilotijević upisao je 12 uz 11 skokova, Goran Vučićević 10, Novak Obradović 7 i 8 skokova, Veselin Kovačević postigao je 3 poena i Boris Jeknić 2.

Kod gostiju istakao se Arsenije Vučković sa 27 poena i 13 skokova, solidni su bili Lazar Đurović sa 18, Marko Mijović i Petar Kusovac sa po 17. Primorje će u narednoj utakmici igrati protive ekipe „All Stars“, meč je na programu u nedjelju, 4. aprila u 17 sati, takođe u Sportskom centru.