КОШАРКА: ПРИМОРЈЕ НАКОН ДРАМЕ БОЉЕ ОД ТЕОДА

Кошаркаши Приморја остварили су четврту везану побједу, пошто су у заосталом мечу 12. кола прве А мушке кошаркашке лиге у Спортском центру савладали тиватски Теодо резултатом 85:83, по четвртинама 21:25, 24:19, 22:22, 18:17.

Тивћани су боље ушли у меч и први четвртину ријешили у своју корист, али су изабраници Рајка Кривокапића успјели да стигну ривала.

У мечу којег је до краја карактерисала резултатска клацкалица, Новљани су били смиренији и хладније главе привели утакмицу крају у своју корист.

Расположени су били Маркиз Мозли са 27 и Слободан Миљанић са 24 постигнута поена, Зоран Вилотијевић уписао је 12 уз 11 скокова, Горан Вучићевић 10, Новак Обрадовић 7 и 8 скокова, Веселин Ковачевић постигао је 3 поена и Борис Јекнић 2.

Код гостију истакао се Арсеније Вучковић са 27 поена и 13 скокова, солидни су били Лазар Ђуровић са 18, Марко Мијовић и Петар Кусовац са по 17. Приморје ће у наредној утакмици играти противе екипе „All Stars“, меч је на програму у недјељу, 4. априла у 17 сати, такође у Спортском центру.