ЈАДРАН СИГУРНО ДО ПОБЈЕДЕ

У трећем колу квалификационог турнира Лиге шампиона у Подгорици Јадран је савладао турску Енку резултатом 15:5 (2:2, 4:0, 5:2, 4:1). Ово је Новљанима друга утакмица у једном дану, а јуче ујутру је савладана екипа Жаибаса резултатом 25:9.

Млада екипа Јадрана показала је одличан капацитет. Прва четвртина је протекла у изједначеној игри на обје стране, па је резултат износио 2:2. У другој четвртини наш тим је играо још сигурније и овај период рјешава у своју корист, без примљеног гола 4:0, те је резултат на полувремену износио 6:2.

У трећој четвртини наш тим је наставио са добром серијом и знатно повећао предност, 11:4. Посљедњи период Јадран је убједљиво ријешио у своју корист и поставио коначан резултат 15:5.

У тиму Јадрана истакли су се са по 3 постигнута гола Вујичић, Обрадовић и Вучуровић.