IZBORI 2021: KOŠARKAŠ SLOBODAN MILJANIĆ PODRŽAO LISTU „NI LIJEVO, NI DESNO. PRAVAC NOVI“

POLITIČKI MARKETING – LOKALNI IZBORI 2021

Listu „Ni lijevo, ni desno. Pravac Novi“ podržao je Slobodan Miljanić, košarkaš iz Herceg Novog. U poruci koju je uputio, on je saopštio:

„Ja sam Slobodan Miljanić, košarkaš.

Košarku sam počeo igrati sa 7 godina i od tada znam da se može pobijediti jedino ako se pred sobom ima jasan cilj. U mom slučaju su to koš, tabla i obruč. Ni lijevo, ni desno od njih.

Igrajući tako da mi koš bude cilj, četiri puta sam osvajao šampionat Crne Gore, igrao u Americi, Švajcarskoj, Slovačkoj. U Švajcarskoj sam osvojio šest trofeja.

Gdje god da sam igrao, recept za pobjedu je uvijek bio isti: ako si u najboljem timu i ako igraš sa timom i za tim i sam postižeš vrhunske rezultate.

Tako i ove sezone postižem 24,5 poena po utakmici, što je među vodećim rezultatima u prvenstvu.

Želim da i moj Herceg Novi bude najbolji i postiže vrhunske rezultate, a to može samo sa najboljim timom.

Zato je moj izbor jasan: Stevan Katić i njegov tim.

U košarci pobjeđuje petorka, neka broj 5 pobijedi i u Novom.

Ni lijevo, ni desno. Pravac Novi!“

Slobodan Miljanić je igrao za Mediteran i Primorje iz Herceg Novog, u Americi na Univerzitetu gdje je završio fakultet. Igrao je za ekipu Fribourg Olympic, sam Massagno u Švajcarskoj i Prievidza iz Slovačke.

Četiri puta je osvojio šampionat crne gore i dva puta šampionat SCG u mlađim selekcijama. Šest trofeja je osvojio u Švajcarskoj i bio MVP kupa i finala plej-ofa, takođe u Švajcarskoj. Bio je proglašen za najboljeg igrača finalnog turnira Crne Gore u juniorskoj selekciji.

Trenutno igra u Primorju gdje je kao najbolji igrač i najefikasniji strijelac najzaslužniji za uspjeh ovog tima.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here