Igrač Vukadinović na golu Igala sačuvao prednost svoje ekipe

Kadetska ekipa Igala nastavila je sa serijom odličnih rezultata pobjedivši juče u Beranama domaći Rudar3:2.u 24 kolu Druge Kadetske lige Crne gore.

Fudbaleri Igala su poveli golom Neđeljka Tomaševića u 9 minutu. Domaći su izjednačili golom Dina Nahodovića u 31 minutu. Tomašević je postigao još jedan gol za Igalo u prvoj minuti nadoknade u  prvom poluvremenu. U nastavku utakmice u 48. minutu tim iz Herceg Novog je povećao prednost na 3:1 strijelac je bio Danilo Božović. U 63. minutu golman Igala, Vuk Banićević je isključen pošto je dobio drugi žuti karton, a pošto je Igalo na ovo gostovanje pošlo bez rezervnog golmana njegovo mjesto je uspješno zauzeo kapiten Stefan Vukadinović koji je odlično branio i u dva navrata spriječio domaću ekipu da preokrene rezultat. Do kraja utakmice Vukadinović je savladan golom kapitena Rudara Dimitrija Svrhote u 83. minutu ali do kraja nije više bilo golova i bodovi su pripali igračima trenera Nemanje Ćorovića.

Nakon ovog kola Igalo se nalazi na sedmom mjestu sa 40 bodova i naredne sedmice dočekuje ekipu Jezera iz Plava.