Игалу бод у Тузима

Кадети Игала настављају са серијом добрих резултата. Послије побједе у бокељском дербију са Арсеналом 4:2, у данас одиграном вандредном, 17. колу Кадетске фудбалске лиге Црне Горе, изабраници тренера Немање Ћоровића играли су у Тузима са домаћим Дечићем, неријешено 1:1 (1:0).

Домаћи су повели голом Елеза Аџовића у 10. минуту, а погодак за један бод постигао је Владимир Павловић у 53. минуту. До краја утакмице обје екипе имале су неколико шанси, али није било промјене резултата.

Након 17. кола, Игало се налази на 14. мјесту, са исто толико освојених бодова. Проблем за све погоне ФК Игало је у чињеници да је терен на Солилима под водом, па се екипе сналазе, тренирајућу у балону у суторини.

Кадети Игасла у наредном колу, ако временски услови дозволе, играју на свом терену у бокељском дербију са екипом Грбља.