FUDBALERI „IGALA“ USPJEŠNI U PODGORICI

U 11. kolu druge fudbalske lige, Milo Đurković i saigrači ubjedljivo su u derbiju začelja, u Podgorici, pobijedili domaći OFK Titograd 3:0. Prvi pogodak je postigao iskusni Bojan Kopitović u 36. minutu. U drugom poluvremenu fudbaleri „Igala“ su nastavili sa ofanzivnom igrom, a mladi Miloš Perović je u 72. minutu duplirao prednost, da bi u 88. minutu postavio konačni rezultat i potvrdio važnu pobjedu za svoju ekipu.

Ostali rezultati 11. kola: Arsenal-Bokelj 0:0, Berane-Grbalj 0:1, Kom-Jedinstvo 0:1 i Cetinje-Mladost 0:1.

Plasman: Jedinstvo 24, Bokelj i Arsenal 23, Mladost 18, Berane 16, Igalo 14, Kom i Cetinje 13, Grbalj 6 i OFK Titograd 4 boda.

U narednom 12. kolu, u nedelju 24. oktobra, igraju: Igalo-Arsenal, Bokelj-Kom, Grbalj-Cetinje, Mladost-OFK Titograd i Jedinstvo-Berane.