ФУДБАЛЕРИ ИГАЛА ПОБИЈЕДИЛИ ГОЛОМ КАПИТЕНА ЂУРКОВИЋА

У првој утакмици 20. кола Друге фудбалске лиге  фудбалери Игала побиједили су ОФК Титоград 1:0 голом капитена Мила Ђурковића у 5. минуту утакмице.  У дуелу са „Фењерашем“ из Подгорице домаћи фудбалери су рано повели послије  набачене лопте коју је  главом искусни Ђурковић послао у мрежу поред „заспале“ одбране гостију.  До краја полувремена Игало је имало  добре прилике у 11. минуту преко Аргетинца Кордобе који је шутирао поред лијеве стативе. У сличној прилици у 23. минути је био Игор Пајовић. До краја  утакмице  екипа тренера Влада Јагодића, који је стигао на клупу Подгоричана из Босанске Градишке, није створила ни једну прилику. Да повећају резултат у 86. минуту у прилици је био Милош Перовић али у тренутку када је прешао голмана Злајића  гостујући играч Јован Мугоша испред Перовића отклонио је опасност.

Остали резултат 20 кола: Бокељ-Арсенал 1:3, Грбаљ-Беране 1:1, Младост ДГ–Цетиње 3:2, Јединство-Ком одложено.

Табела: Јединство 46 (-1) Арсенал  41, Бокељ  36, Младост ДГ 33, Игало 31,Ком 27 (-1), Беране 26, Грбаљ 16, Цетиње 13 и ОФК Титоград 7 бодова.

У наредном 21. колу 12. марта Игало гостује екипи Арсенала у Тивту.