ФУДБАЛ: РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА УДРУЖЕЊА ЈУГ

Лидер такмичења у оквиру Удружења клубова Југ, фудбалери  „Обилића”, побиједили су јутрос, као домаћини у Радановићима, „Ловћен“ 4:0.

„Обилић“ је повео аутоголом Стефана Татара у 9. минуту, Марко Драгаш је био стријелац у 32. и 55. минуту. Коначни резултат – 4:0, поставио је Боривоје Тујковић у 88. минуту.

Фудбалери „Орјена” настављају серију лоших резултата. На свом терену у Зеленици, такође у оквиру 10. кола, поражени су од „Хајдука” из Бара 2:1. Гости из Бара повели су већ у 2. минуту, стријелац је био Алмин Балић. Домаћи су изједначили у 12. минуту голом Драгана Ковачевића, а побједу је својим другим голом донио је Балић у 44. минуту.

Екипа „Слога“ из Радовића није јуче гостовала у Улцињу екипи „Отрант Олимпику“ док је Будва као домаћин побједила „Слогу“ Стари Бар  10:0.

Пласман: Обилић 27, Будва 26, Отрант Олимпик 19, Хајдук 16, Ловћен 13, Орјен 7, Слога Радовић и Слога Стари Бар по 3 бода.