ФУДБАЛ: „МЛАДОСТ“ МАТИРАЛА „ИГАЛО“

На старту првенства у Другој лиги, фудбалери „Игала“ поражени су, на свом терену, од новог друголигаша „Младости“ (Доња Глорица-Подгорица) 2:1.

Пуних 77 минута дебитант у лиги из Подгорице је  држао фудбалску  лекцију домаћем тиму којег није нигде било до гола који је постигао Бојан Биговић у 77. минуту из пенала послије прекршаја над Андријом Кривокапићем, а сигуран реализатор је био Жељко Крстовић.

Након соло акције и гола Синише Станиславића видјело се да се домаћину „лоше пише“ посебно што није било и ни игре ни шанси капитена Копривице и саиграча. Тек послије гола Бојана Биговића домаћи су се тргли. Андрија Вујичић у 81. и Копитовић у 84. минуту су добро шутирали, први главом, а други ногом, али сигурним одбранама Игор Никић је сачувао Подгоричанима предност и новом друголигашу укњижио прве бодове.

Домаћи немоћни и игра до јединог гола је опомена спортском директору Ивану Голцу и сарадницима да се нешто озбиљније мора чинити да би прошлогодишњи кандидат за Прву лигу избјегао непријатности које се зову опстанак у Другој лиги.

У другом колу у недељу Игало такође игра на свом терену, овог пута гост је прошлогодишњи прволигаш ОФК Титоград.

У првом колу Друге лиге за Игало су играли: Давид Бјелица, Никола Косаћ, Лазар  Мучалица, Марко Ивановић, Августин Нелсон Кордоба, Милош Перовић, Немања Влаховић, (од 62. минута Мило Ђурковић, Миодраг Копривица, Иван  Море ( од 66. минута Бојан Копитовић), Бојан Биговић, Никола Поповић, (од 46. минута Андрија Вујичић).