ФУДБАЛ: „ИГАЛО“ ПОВЕЛО ПА СТАЛО

Јуче у 29. колу Друге фубалске лиге „Игало“ је на гостовању у Рожајама поражено од екипе „Ибра“ након преокрета 2:1.

„Игало“ је повело голом Мараша у 7. минуту. Изједначио је бивши играч „Игала“ Бојан Копитовић у 28. минуту из пенала, а побједу „Ибру“ донио је Бујиша у 66. минуту.

Новски друголигаш је играо без неколико играча па је одсутне голмане Јована Перовића и Данила Раичевића, морао замјенити голман омладинаца Александар Кулиновић који је успјешно одговорио на тај изазов.

После другог узастопног пораза у првенству, фудбалери „Игала“ са 48 бодова остали су на трећем мјесту у зони баража са три бода више од Кома.

На овој утакмици екипу Игала водио је тренер омладинаца Дејан Перовић умјесто Марка Видојевића и Петра Гушића који су обољели од  КОВИДА 19.

У наредном 30. колу у сриједу „Игало“ на Солилима дочекује екипу „Дрезга“ из Пипера.