ФУДБАЛ: ИГАЛО ГРАБИ КА ВРХУ

Фудбалери Игала у 4. колу друге фудбалске лиге показали су добру игру и побједили екипу Кома 3:0. Игало је повело у 11. минуту голом Милоша Перовића. У наставку игре ауто гол Игора Вукчевића најавио је тријумф тима са Солила. Коначан резултат и високу побједу фудбалера Игала потврдио је у финишу утакмице у 91. минуту Милован Илић. На утакмици из оправданих разлога нису наступили Бојан Копитовић и Мијодраг Копривица.

Остали резултати четвртог кола Бокељ – Беране 3:1, ОФК Титоград – Арсенал 0:1, Јединство – Цетиње 0:0. Сусрет Младост (Доња Горица) – Грбаљ није одигран.

Пласман: Бокељ и Арсенал по 10, Јединство 7, Игало и ОФК Младост по 6, Цетиње 4, Ком и ОФК Титоград по 3 и Грбаљ без бодова.

У петом колу у недељу (12. септембар) играју: Беране – Игало, Арсенал – Младост, Грбаљ – Јединство, Цетиње – Бокељ и Ком – ОФК Титоград.