ФК Игало 1929 сигурно у наставку припрема

Фудбалери Игала настављају са добром игром и резултатима у склопу припрема пред старт првенства у Другој фудбалској лиги, која почиње 14. августа.

У пријатељском сусрету, умјесто предвиђене па одгођене утакмице са Леотаром у Требињу, изабраници Ивана Брновића играли су на свом терену против јапанске екипе Адрија и побједили 3:2 (0:1).

Гости из Јапана су повели већ у трећем минуту. Тек у другом полувремену фудбалери  Игала су прорадили.

Резултат је у 47. минуту изједначио Милош Ђурђевић. У наставку Бојан Копитовић је головима у 59. и 76. минуту преокренуо. Јапанци су у надокнади времена поставили коначни резултат.

У овом сусрету доста играча је било на проби, како би нови стручни штабо длучио са којим именима ће ојачати овог љета тим са Солила.

Наредни припремни сусрет Игало ће одиграти против Бокеља у Котору.