ФК Игало 1929 поражено након преокрета

Фудбалери Игала наставјају са серијом лоших резултат, пошто су 14. колу Друге лиге поражени екипе Кома на Златици резултатом 2:1.

Игало је повело у 9. минуту, после центрашута Стефана Дајевића најбоље се снашао Бобан Ђорђевић.

Домаћи су изједначили у 27. минуту, када је судија Василије Љумовић из Подгорице прекршај Луке Булатовића на Бојаном Голубовићем „увукао“ у казнени простор гостију и показао на бијелу тачку. Сигуран реализатор био је Лазар Кнежевић.

У финишу првог полувремена гол одлуке ома“ постигао је Бошко Дујовић. У другом полувремену играчи Игала били су у шанси у 81. минуту преко Аргентинца Нелсона Кордобе  који је погодио стативу, а последњу прилику у 86. минути пропустио је резервиста Андрија Вујичић.

Остали резултати: 14 кола: Бокељ-Младост 0:0, Зета-Грбаљ 2:1, Отрат Олимпик-Беране 3:0, Подгорица-Никшић 2:0.

Табела: Бокељ 30, Младост 27, Беране 26, Подгорица и Ком по 23, Зета 16, Игало 15, Грбаљ  и Никшић по 13, Отрант Олимпик 7 бодова.

У 15. Колу, у суботу 5. новембра играју: Игало –Отрант Олимпик, Грбаљ-Подгорица, Зета-Бокељ, Беране-Младост и Никшић-Ком.