Филм „Жетва“ вечерас у дворани „Парк“

Љубитеље „седме умјетности“ током маја у дворани „Парк“ очекује пет нових филмских остварења, а вечерас је на репертоару филм „Жетва“, снимљен по роману „Српско срце Јоханово“, инспирисаним истинитим догађајима.

Филм „Жетва“, у режији и по сценарију америчког аутора Пола Кампфа, прати запањујућу, истиниту причу о њемачком барону Јохану фон Вагнеру, који након илегалне трансплантације срца почиње да има узнемирујуће снове и визије. Оптерећен сјећањима која не припадају његовом животу и одговорношћу коју не може игнорисати, Јохан започиње опасну потрагу за истином. Пут га води на Косово и Метохију, гдје се суочава с мрачном стварношћу илегалне трговине органима, повезане са злогласном „Жутом кућом“. Сусрет са породицом човјека чије срце носи у грудима, његовом мајком, супругом и малим сином, додатно јача Јоханову жељу да покуша, чак и ако је прекасно, да исправи неправду.

Филм је окупио и значајне међународне и домаће глумце: Метјуа Мекналтија у улози Јохана, Ангуса Мекфејдена, Пола Марија, Ребеку Калдер, као и српске глумце Јовану Гавриловић, Сергеја Тутића, Јасмину Аврамовић, Александра Јовановића, Сару Цизељ, Јована Вељковића, Вахида Џанковића, Радоја Чупића, Миодрага Драгичевића и друге.

Почетак је у 20.00 сати у дворани „Парк“, а цијена улазнице је четири еура.

 

ЛЕАВЕ А РЕПЛY

Плеасе ентер yоур цоммент!
Плеасе ентер yоур наме хере