„Фењераш“ узео бод Игалу

У последњем  9. колу првог круга првенства у Другој  фудбалској лиги фудбалери Игала гостовали су на Златици, фењерашу екипи Ком и играли нерјешено 1:1.

Гости из Херцег Новог повели су у 9. минуту из пенала, А  стријелац је био капитен  Јован Поповић. Домаћи фудбалери су стигли до изједначења  у 79. минуту,  а стријелац гола  који је последње пласираној екипи на табели донио бод био је Андрија  Радоњић у 79 минуту. До краја утакмице и поред пар шанси екипе Марка Шћепановића  није постигнут ни једа гол. Од 81. минута  фудбалери Игала су игрли са играчем мање јер је због  другог жутог картона искључен Нихад Балић.

Остали резултати 9. кола: Подгорица-Грбаљ 2:2, Ибар-Младост 1:1, Искра –Ловћен 0:2. У овом колу слободна је екипа Рудара.

Табела: Младост и Ловћен по 17, Рудар 14,  Игало 13, Подгорица 11, Ибар 10,  Грбаљ  9 , Искра 7 и  Ком  3 бода.

У 10. колу  2. октобра играју: Подгорица-Игало, Ибар-Грбаљ,  Искра-Младост, Ком-Рудар. У 10. колу слободна је екипа Ловћена.