DOBRA IGRA, ALI PORAZ PRIMORJA

Košarkaši Primorja i pored dobre igre, zabilježili su večeras drugi uzastopni poraz u Prvoj A muškoj košarkaškoj ligi, pošto su u 18. kolu na svom parketu izgubili od lidera na tabeli, ekipe Studentski centar, rezultatom 75:82, po četvrtinama 25:22, 13:24, 19:14, 18:22.

Novljani su dobro ušli u meč i tokom prve četvrtine bili ravnopravan protivnik, ali su se gosti do kraja druge odvojili na plus osam. Varirala je prednost podgoričke ekipe tokom posljednja dva perioda, ali izabranici Rajka Krivokapića ipak nisu mogli protiv raspoloženog Studentskog centra.

Najbolji u redovima domaćih večeras je bio Slobodan Miljanić sa 19 poena, 6 skokova i 10 asistencija, Novak Obradović je postigao 13 poena i imao 5 skokova, Markiz Mozli je upisao 12, Boris Jeknić 11, Stefan Vuković 7, Goran Vučićević 6, Veselin Kovačević 3 i po 2 Dragoje Đoković i Zoran Vilotijević.

Kod gostiju istakli su se Vasilije Baćović 18, Igor Drobnjak 16, Milić Starovlah 15 i Andrija Slavković sa 9 poena. Sledeću utakmicu KK Primorje 1945 igra u subotu, 17. Aprila, a protivnik je Jedinstvo iz Bijelog Polja.