ДОБРА ИГРА, АЛИ ПОРАЗ ПРИМОРЈА

Кошаркаши Приморја и поред добре игре, забиљежили су вечерас други узастопни пораз у Првој А мушкој кошаркашкој лиги, пошто су у 18. колу на свом паркету изгубили од лидера на табели, екипе Студентски центар, резултатом 75:82, по четвртинама 25:22, 13:24, 19:14, 18:22.

Новљани су добро ушли у меч и током прве четвртине били равноправан противник, али су се гости до краја друге одвојили на плус осам. Варирала је предност подгоричке екипе током посљедња два периода, али изабраници Рајка Кривокапића ипак нису могли против расположеног Студентског центра.

Најбољи у редовима домаћих вечерас је био Слободан Миљанић са 19 поена, 6 скокова и 10 асистенција, Новак Обрадовић је постигао 13 поена и имао 5 скокова, Маркиз Мозли је уписао 12, Борис Јекнић 11, Стефан Вуковић 7, Горан Вучићевић 6, Веселин Ковачевић 3 и по 2 Драгоје Ђоковић и Зоран Вилотијевић.

Код гостију истакли су се Василије Баћовић 18, Игор Дробњак 16, Милић Старовлах 15 и Андрија Славковић са 9 поена. Следећу утакмицу КК Приморје 1945 игра у суботу, 17. Априла, а противник је Јединство из Бијелог Поља.